Ф'юрі обов'язково проведе поєдинок проти Володимира Кличко. Таку заяву зробив менеджер британського боксера Мік Хеннессі. Передає Tribuna.com.

Менеджер Тайсона Ф'юрі вважає, що скандал з допінгом не стане на заваді поєдинку.

"Зараз багато суперечок з приводу цього скандалу з допінгом, на якому нібито був спійманий Тайсон. Я заявляю вам з усією впевненістю, що ніхто і ніколи мені не повідомляв про те, що у Ф'юрі знайдений заборонений препарат в організмі. Такого не було. І приховувати нам було нічого", - заявив Хеннессі.

"Зроблена маса роботи над реваншем. Ми говоримо про боксера, який зробив щось неймовірне рік тому в Німеччині. І є безліч людей, яким це не сподобалося. Але вони нам не завадять. Я на 100 відсотків упевнений, що ми організуємо другий бій", - додав менеджер.

"Ми все ще працюємо над датою 29 жовтня. Від дати залежить весь тренувальний процес боксера. Тому ми підстроюємо все під неї. Що стосується допінг-тестів, то UKAD тестує нас регулярно. Останні тести Ф'юрі здавав 24 червня", - закінчив Хеннессі.

Популярні новини зараз
"Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень Вдарять морози й нічні, й денні: синоптики розповіли, коли в Україну прийде похолодання ПриватБанк змінив ліміти на видачу готівки: яку суму можна зняти
Показати ще

Нагадаємо, що допінг звільнив Ф'юрі від бою з Кличком

Тайсон Ф'юрі, британський боксер-важкоатлет, чемпіон світу за версіями Міжнародної боксерської організації (IBO), Всесвітньої боксерської асоціації (WBA) і Всесвітньої боксерської організації (WBO) тимчасово дискваліфікований за підозрою у вживанні допінгу. Про це сьогодні, 3 серпня, повідомляє сайт Національної антидопінгової організації Великобританії (UKAD).