Київське агентство пропонує звести багатоповерховий торговий-розважальний центр над станцією метро Дорогожичі.

Про це повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель.

"На останній науковій раді обговорили чимало важливих питань, що стосуються життя нашого міста. В першу чергу обговорювали можливість реконструкції станції метро Дорогожичі з надбудовою громадських приміщень. Київське інвестиційне агентство (КІА) запропонувало побудувати над цією станцією кілька поверхів і відкрити там торговий центр", - написав Майзель в Facebook.

При цьому Майзель зазначив, що члени наукової ради відмовили КІА в розгляді цього проекту і висунули вимогу - спочатку провести громадські слухання з цього питання.

"Якщо громада погодиться на будівництво торгового центру, то наукова рада ще раз розгляне цей проект. У разі позитивного рішення КІА зможе відправити його на інвестиційний конкурс", - написав директор Департаменту транспортної інфраструктури.

Популярні новини зараз
До ЗСУ візьмуть будь-якого віку: вже зареєстровано проект закону Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Чиновник зазначив, що без схвалення громадськості жоден з подібних проектів реалізований не буде.

Портал "Знай.ua" повідомляв про те, що громадські збори вирішать долю торгового центру на Героїв Дніпра.