Київське "Динамо" у другому турі групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА гостювало в Стамбулі у "Бешикташа". Гра завершилась з рахунком 1:1.

Відкрили рахунок господарі поля. На 29-й хвилині Рікардо Куарежма прямим ударом зі штрафного забив гол у дальній від воротаря верхній кут воріт. Зазначимо, що голкіпером був Артур Рудько, який вийшов в основному складі замість Олександра Шовковського.

Гравці "Динамо" не завдали жодного удару по воротах господарів у першому таймі. І лише на 65-й хвилині рахунок зрівняв 18-річний Віктор Циганков, замкнувши передачу Сергія Рибалки зі штрафного. Циганков з'явився на полі на заміну за три хвилини до голу.

Нагадаємо, київське "Динамо" у першому матчі Ліги чемпіонів приймало італійський "Наполі". Гра завершилась з рахунком 1:2 на користь гостей.

Як повідомляв сайт Знай.ua, київське "Динамо" полетіло підкорювати Стамбул без трьох гравців.