Сьогодні, 17 січня, київське "Динамо" в рамках тренувального збору в Іспанії провело контрольний товариський матч проти чемпіона Албанії "Скендербеу". Хет-трик польського форварда киян Лукаша Теодорчика приніс "біло-синім" впевнену перемогу.

Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь "Динамо" - на 19-й хвилині відзначився Гонсалес. У другому Теодорчику вдалося довести рахунок до розгромного, але на 75-й хвилині албанським суперникам "динамівців" вдалося забити гол престижу. Загальний рахунок зустрічі склав 4:1 на користь киян.

Нагадаємо, зараз "Динамо" в Іспанії готується до другої частини сезону, заплановано ще низку контрольних матчів.

За словами президента столичного клубу Ігоря Суркіса, до 25 січня має вирішитися з уболівальниками чи без пройде матч Ліги чемпіонів між "Динамо" та англійським "Манчестер Сіті" в Києві. Це питання виникло через бійку вболівальників під час матчу "Динамо" - "Челсі".