Вартість харчування дітей в школах і дитсадках столиці найближчим часом знову зросте. Про це повідомила начальник управління дошкільної загальної, середньої та позашкільної освіти Олена Бохно.

"Ціни на продукти харчування ростуть, і торги проводяться за реаліями цього року. За попередніми підрахунками, в 2017 році вартість харчування в ДНЗ на одну дитину в день збільшиться в середньому по місту на 10%, в школах - на 6%", - цитує слова чиновниці столичний сайт 44.ua.

Олена Бохно назвала суми, які батьки будуть змушені заплатити за харчування своїх дітей в слоличних закладах освіти. Так, вартість харчування дитини в дитячому садку тепер становитиме 33,61 грн в день, з яких 23,53 грн - батьківська плата. Батьки дітей, які ходять до початкових класів шкіл Києва, тепер повинні заплатити за харчування 12,63 грн в день. Батьки ж школярів 5-11 класів - 16,11 грн.

Начальник управління дошкільної загальної, середньої та позашкільної освіти також назвала категорії дітей, які харчуватимуться безкоштовно. Це: діти-сироти, діти з малозабезпечених сімей, а також діти бійців АТО і киян, які загинули під час участі в Революції гідності.

Крім того, Бохно зазначила, що для багатодітних сімей за харчування дітей передбачена знижка на 50%.

Як повідомляв сайт Знай.ua, у столиці організували підпільне виробництво солодощів – цукерки виготовлялися в повній антисанітарії.

Популярні новини зараз

Україна поступово перетворюється на Польщу? Тисячі мігрантів масово хлинули в країну

Трудовий стаж 35 років і пенсія 3000 гривень: у Мінсоцполітики визначили, кому підвищать виплати з 2022 року

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Лариса Ніцой "викрила" школярів по всій Україні, картина плачевна: "Ненормальна ситуація"

Показати ще