Дивовижна солідарність: чому Тимошенко і Савченко Думу визнали

поділитись
Нові подробиці про те, як депутати Верховної Ради голосували за визнання виборів до російського парламенту нелегітимними

Народні депутати Юлія Тимошенко і Надія Савченко несподівано проявили солідарність під час голосування у Верховній Раді за невизнання виборів в Державну Думу РФ: політики відмовились голосувати. Політолог Євген Магда вважає, що іміджу Савченко нічого не загрожує в цьому випадку, а ось Тимошенко може постраждати від свого рішення.

"Відсутність політичної позиції щодо легітимності Держдуми у лідера однієї з провідних партій країни свідчить не тільки про її небажання сваритися з Кремлем. Тимошенко, до речі, не підтримувала і політичну реформу в кінці 2004-го, і голосування за судову реформу в 2016-му. Вона, схоже, прагне зберегти для себе максимального розміру поле для політичного маневру в разі дострокових виборів, які розглядає як єдиний спосіб змінити ситуацію і повернутися до владного штурвала", - заявляє він в блозі на ресурсі Главред.

Магда впевнений, що Тимошенко в цій ситуації ставить свої особисті інтереси вище державних. При цьому, вважає експерт, вона недооцінює громадянську позицію багатьох українців.

"Знай.ua" повідомляв, що Юлія Тимошенко порівняла рівень життя в Україні з африканськими країнами.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Батьківщина, Верховна Рада, визнання виборів, Державна Дума, Надія Савченко, невизнання виборів, Юлія Тимошенко
Вибір редакції, Суспільство
16.03.2018
ТОП-5 країн, де "наслідили" українські корупціонери
0
0
23:55 16.03.2018
Нардеп запропонувала українцям звертатися до неї за допомогою
0
0
22:56 16.03.2018
Що відомо про новообраного очільника Об'єднаних сил
0
0
22:20 16.03.2018