Архітектор Айбек Алмасов з Казахстану спроектував унікальний скляний будинок посеред гірського лісу. Проект передбачає, що його побудують навколо дерева, яке росте.

Про це повідомляє Вoredpanda. Будівлю мали звести на замовлення невідомого 38-річного бізнесмена. Скляний будинок обійшовся йому в понад 158 тисяч доларів. Чотириповерховий будинок зроблений з чотирьох металевих опор. Вони підтримують кожен поверх. Між собою їх з'єднує гвинтові сходи. Стіни складаються з подвійного скла.

Висота будівлі становить 12 метрів. Архітектор зазначив, що житло стане природного альтернативою міським квартирам.

"Клієнт хотів побудувати будиночок на дві особи, а також зробити його місцем для відпочинку з друзями, де можна розмірковувати над ідеями і філософствувати", - пояснив Айбек Алмасов.

"Розумний" будинок працює на сонячних батареях. Він може сам виробляє електрику, очищати воду і обігрівається.

Популярні новини зараз
"Донбас повстав. Жодні росіяни туди не заходили": попи під Лаврою розродилися маразмами російської пропаганди Гроші видно, але не можна зняти: клієнти Ощадбанку зіткнулися з проблемами, кошти просто "зависли" ПриватБанк спростив популярну послугу: що відомо Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

Читайте також: Сінгапур готується друкувати хмарочоси на 3D-принтерах

Архітектор вперше представив проект в 2013 році. Щоб привернути увагу преси сказав, що скляний будинок вже побудований в передмісті Алмати. Але проект так і не вдалося реалізувати, оскільки пошуки інвестора не увінчалися успіхом.

Зараз же незвичайний будинок викликало інтерес у кількох фірм. Один з інвесторів будівництва хоче стати виробник скла на сонячних батареях.