Екс-мер Києва, глава фракції "Єдність" та депутат Київради Олександр Омельченко раптом згадав, що в травні 2016 року в офіційному виданні Київради не було опубліковано привітання Президента Порошенко з Днем Києва, а на святкування Дня Незалежності в серпні не запросили депутатів Київради і почесних громадян міста. У зв'язку з цим глава фракції "Єдність" звернуся до мера міста Віталія Кличка (звернення 19.09.2016 № 08 / 279 / 074-109 і № 08/279 / 074-110) та зажадав від нього пояснень.

У першому зверненні Омельченко запитує в київського градоначальника, чому в газеті "Хрещатик" та на телеканалі "Київ" не прозвучало привітання Президента Петра Порошенка з Днем Києва. Омельченко також цікавиться, чи запрошував Віталій Кличко президента на урочистості з нагоди свята.
До слова, 29 травня 2016 року ЗМІ були заповнені інформацією про вельми зворушливе урочисте звернення Петра Порошенка до киян з нагоди святкування Дня Києва.

У другому зверненні, направленому в КМДА в той же день, екс-мер столиці Олександр Омельченко нагадав Віталію Кличку, що 24 серпня 2016 року в Києві на Майдані Незалежності відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Незалежності України. У зв'язку з цим Олександр Омельченко просить мера пояснити, чому на святкові заходи не були запрошені депутати Київради. Також депутата Омельченка цікавить, чи отримали запрошення особливо важливі гості - почесні громадяни Києва.

З приводу запрошення почесних громадян Києва питання Олександра Омельченка, мабуть, чисто риторичне, оскільки він сам є почесним громадянином столиці з 21 лютого 2013 року.

Як повідомляв сайт Знай.ua, влада зекономила на Дні Києва.