Колишній депутат "Блоку Петра Порошенка" Микола Томенко заявив, що нинішній склад Верховної Ради не є ефективним і Андрій Парубій не зможе організувати його роботу.

"Тому я вважаю, що парламент в нинішньому складі приречений. Спроби нового спікера Парубія придумати якусь геніальну конструкцію про те, як організувати це неорганізоване зібрання людей за допомогою якихось штрафів - це вже навіть не смішно", - говорить він в інтерв'ю виданню "Ліга".

Він вважає, що нинішній склад парламенту приречений на провал. На користь свого висновку він наводить такі аргументи.

1. Зміни в регламент Верховної Ради знищують депутатів як самостійних політиків. А ідея про "оптимізацію" роботи нардепів шляхом звільнення п'ятниці і середи від пленарної роботи, призведе до того, що робочих днів у депутатів буде тільки шість на місяць.

2. На обговорення проблем в округах не залишиться часу, не буде реалізований потенціал депутатського контролю.

3.Засідань коаліції взагалі не відбувається, повноцінних засідань фракцій - теж. З Адміністрації президента чи Кабміну приносять на фракції БПП або НФ роздруківки з плюсиками по голосуванню за законопроект.

4. Коаліції насправді немає: списку ні я, ні ви не бачили. Коаліція в нинішньому парламенті, як масонська ложа, тому нинішній коаліційний більшість не має ні правової, ні суспільної легітимності.

Микола Томенко: біографія, досьє та громадська діяльність політика

Читайте також: Депутати диктують Парубію, які закони йому вносити в Раду

Нагадаємо, що Миколу Томенка і Єгора Фірсова виключили з фракції "Блок Петра Порошенка" за неучасть в роботі фракції.