Експерт назвав найнебезпечніші напрями атаки Росії

поділитись
Ризики того, що Росія нападе на Україну з території Білорусі, Придністров'я і зайде в Харківську область існує, але найбільша загроза йде з боку Криму і Донбасу

Ризики того, що Росія нападе на Україну з території Білорусі, Придністров'я і зайде в Харківську область існує, але найбільша загроза йде з боку Криму і Донбасу.

Про це розповів експерт Центру військово-політичних досліджень, координатор групи "Інформаційний опір" Костянтин Машовець.

"Так, ймовірність такого роду дій нинішнього кремлівського режиму (атаки з північного, східного та південно-західного напрямків. - Ред.) існує, але не на такому високому рівні, як це здається на перший погляд. Це пов'язано в першу чергу з наслідками військово-політичного та фінансово-економічного характеру для агресора", - повідомив військовий експерт для видання "Главком".

"Звичайно, найбільша ймовірність ескалації напруженості існує саме на тих дільницях, де вже точиться збройна боротьба (я маю на увазі Донбас) і на дільницях, де політичне напруження в останні дні зросла в рази (маю на увазі Крим і весь південний напрямок)", — зауважив експерт Центру військово-політичних досліджень.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Путін може розгорнути військовий наступ на Україну відразу по шести напрямах.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Білорусь, Донбас, Крим, наступ, Харквська область
Глава ЦВК Курултаю Заїр Смедляєв розповів всю правду про голосування кримських татар на виборах президента РФ
0
0
12:32 19.03.2018
Найатмосферніші та найнестандартніші заклади столиці
0
0
12:29 19.03.2018
Бойовики намагалися витягнути Захарченка, але...
0
0
11:36 19.03.2018