Ericsson запускає дослідницькі проекти в області бездротових технологій 5G на базі двох європейських університетів.

Компанія Ericsson почала дослідження із впровадження технологій зв'язку п'ятого покоління з університетами King's College в Лондоні та Technische Universität в Дрездені, - пише видання ubr.

"Це дасть новий поштовх до розвитку розумних міст, інтернету речей і різних галузей у Великобританії та Німеччині, - вважає глава Ericsson в регіоні Західна і Центральна Європа Вальтер д'Авін. - Розвиток технологій зв'язку п'ятого покоління стане основою для створення цифрової економіки в найближчі два десятиліття".

Читайте також: МТС оприлюднило перші тарифи 3G-зв'язку

В Лондоні створять обладнану сенсорами інтернет-лабораторію, де за допомогою програмного забезпечення будуть розробляти, тестувати та адаптувати до реальних умов бездротові технології 5G.

Популярні новини зараз

Маша Полякова захотіла Майбах за 5 мільйонів, тому що у неї болять ноги, патлатий наречений запропонував тільки руку

Українці зраділи, що на місці Тіни Кароль в шоу "Голос країни" опинилася Оля Полякова: "Тільки вперед"

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

70-річний тато не ховає двомісячну дитину вже тиждень: хоче "поселити" в могилу до бабусі

Показати ще

У лабораторії будуть створюватися прототипи і проводитимуться випробування на експериментальних майданчиках, розташованих у Лондоні та інших країнах світу.

У Дрездені створять лабораторію 5G Lab Germany, яка працюватиме над технологіями, що забезпечують мінімальну затримку і високу надійність з'єднань. Технології особливо актуальні для "розумних" машин, управління розумними енергосистемами та забезпечення тактильного зв'язку при користуванні інтернетом.

Ericsson вже працює над аналогічними проектами з іншими університетами, в числі яких Royal Institute of Technology, Chalmers University of Technology і Lund University в Швеції.

Експерти вважають, що технології зв'язку п'ятого покоління запустять в комерційну експлуатацію в 2020 році.