Соціальні мережі Facebook і Twitter підтримали Apple у відмові надати ФБР програмне забезпечення для зламу смартфону власного виробництва. Офіційні представники компанії заявили, що вони засуджують спроби уряду США втручатися у конфіденційність громадян.

За інформацією BBC, Facebook цінує роботу борців з тероризмом та надасть будь-яку законну допомогу для вирішення світових проблем. Однак рішення американського суду корпорація вважає незаконною.

"Ми отримуємо запити від урядовців, та, у разі їхньої законності, задовольняємо прохання. Однак це рішення може створити небезпечний прецедент. Великі компанії можуть втратити довіру до соцмереж", - принципова позиція Facebook.

Генеральний директор Twitter Джек Дорсі висловив схожу, але більш лаконічну точку зору з цього приводу: "Ми підтримуємо Тіма Кука та Apple".

Читайте також: Google підтримали Apple у суді з ФБР

Популярні новини зараз

Спливли нечувані деталі загибелі заробітчан у Польщі: перекрите повітря та приміщення з азотом

Розкішні груди Лорак ледь не випали з міні-сукні: пристрасні танці на сцені

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Яке свято 18 листопада: чого не можна робити в цей день

Показати ще

Нагадаємо, американський суд наказав Apple зламати iPhone терориста Саїда Факура, який у минулому році скоїв теракт та вбив 14 людей. ІТ-гігант відмовляється виконувати вимоги та готується до апеляції.

Вчора інша глобальна корпорація Google також підтримала Apple. Таким чином, майже весь ринок інформаційних технологій об'єднався проти ФБР.