Популярна соціальна мережа Facebook оновила правила для всіх користувачів.

Тепер у соц.мережі не можна публікувати фотографії із оголеними сідницями та жіночими грудьми, якщо на фото видно соски. Вийняток становлять випадки, коли викладено світлини із грудним годуванням та зображення на підтримку жінок, які перенесли мастектомію.

Табу також стали детальні описи статтевих актів, оброблені в фоторедакторі фотографії, спрямовані на приниження гідності людини, а також відео із актами фізичного насильства.

У нових принципах спільноти більш детально описані типи "небезпечних організацій", і види матеріалів, які можуть бути визнані забороненими.

Facebook регулярно змінює правила спільноти. Зазвичай правила змінюються за формою, яка стає більш зручною, але не за змістом. Згідно з правилами, заборонено публікувати ображаючий кого-небудь контент, сцени порнографії і так далі.

Популярні новини зараз

Пенсії та зарплати українців перерахують у 2020 році: як зміниться мінімалка та виплати за стажем

"Гірше за два Майдани": Пальчевський терміново звернувся до Зеленського

Лобода показала однорічну доньку Тільду, фанати відразу все зрозуміли: "Вилита Ліндеманн!"

Тіна Кароль ледь не загинула за кордоном: "Чимдуж тікала"

Показати ще

Раніше надмірна цензура "Фейсбуку" призвела до низки гучних скандалів. З соцмережею судяться через блокування акаунтів і видалення публікацій, які містять опис або фото всесвітньо відомих творів мистецтва.

Також "Фейсбук" забороняв або блокував створення акаунтів під іменами корінних жителів Америки - індіанців.

Наразі соціальною мережею Facebook користуються щонайменше півтора мільярда осіб.