Уряд Франції виділив 650 тис. євро на розробку проекту закриття Грибовицького сміттєзвалища.

Франція надасть Львову грант у розмірі 650 тисяч євро на розробку повного пакету проектної документації для закриття та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий у своєму щотижневому зверненні до мешканців міста.

"В кінці січня, в момент найжорсткішого блокування вивезення сміття зі Львова, я звернувся до міжнародних організацій і урядів іноземних країн з проханням про допомогу. Багато в чому саме завдяки міжнародному резонансу нам вдалося частково зняти блокаду і очистити місто", - цитує слова Садового Укрінформ.

Садовий також розповів про умови гранту. За його словами, грант передбачає, що всі роботи виконає французька компанія "Еджіс", яка має досвід в цій справі. Компанія розробила проект рекультивації та контролю за роботами на одному з найбільших в Європі сміттєвих полігонів, що знаходиться в Марселі.

Популярні новини зараз
На опалення не розраховуйте: українцям радять одягтися, а не топити квартири Українці отримуватимуть соцвиплати за новими правилами: що зміниться Зимові канікули подовжили: хто зі школярів відпочиватиме більше за інших Нові правила передачі показників лічильника: про які зміни варто знати
Показати ще

Як повідомляв сайт Знай.ua, Садовий нарешті прилаштував львівське сміття