Кінь фризької породи Фрідріх Великий вважається одним з найкрасивіших у світі. Він названий на честь короля Пруссії, який був при владі в XVIII столітті.

Він настільки гарний та граційний, що вже давно став улюбленим об'єктом для фотографування, пише сайт "Фішки".

Тварина належить компанії Pinnacle Friesians, яка знаходиться в центральній частині США. Фрідріх Великий має власну сторінку у Facebook, на яку підписані понад 15 тисяч людей, має власний блог, де розміщують його нові фотографії та новини про життя коня.

Порода, представником якої є Фрідріх Великий, за час свого існування двічі була на межі зникнення. Її врятували нідерландські заводчики. Раніше фризів використовували як упряжних коней, сьогодні ж вони – швидше декоративна порода.

Читайте також: Дівчина показала красу коней з усього світу

Популярні новини зараз
В Україні вводять нову купюру: що треба знати Головне за 1 березня: житимемо без світла роками, прихід березневого морозу та подвійне здорожчання комуналки За комуналку розрахуєтесь квартирою: за які борги можуть виселити Виплат більше не буде: кому скасують соцдопомогу з березня
Показати ще

Правда, деякі окремі коні фризької породи і зараз бігають в упряжках. Зокрема, вони є в упряжці коней екіпажу королеви Великобританії, і як мінімум двічі використовувалися на великих подіях. Перша – це відкриття Парламенту, друга – відкриття Всесвітніх кінних ігор в Гаазі.