Французький нападник мадридського "Реала" Карім Бензема став власником приватного літака. На сторінці в Instagram 28-річний футболіст поділився відео-екскурсією з нового транспортного засобу.

За інформацією La Gazzetta dello Sport, Бензема придбав літак Gulfstream G200 Business Jet. Його вартість складає від 4 до 20 мільйонів доларів, і залежить від року виробництва та комплектації салону.

Таким чином, Карім приєднався до компанії футболістів-власників літаків. Тепер він на одній сходинці із Роналду, Мессі, Неймаром, Бейлом та іконою англійського футболу Девідом Бекхемом.

Читайте також: Моурінью зароблятиме більше за Гвардіолу

Поки що невідомо, чи зіграє Бензема на домашньому Чемпіонаті Європи за збірну Франції, адже Федерація футболу лише у наступному місяці оголосить остаточну позицію. Каріма відсторонили від команди через те, що він нібито шантажував партнера по збірній Вальбуена інтимним відео.

Популярні новини зараз
Польща штрафуватиме українців за дітей Вибиватимуть не лише енергетику: експерт попередив про розширення атак рф Дитячі садочки змінюють формат: про дітей піклуватимуться по-новому Ціни на газ зростуть: причини підвищення
Показати ще