Англійський футболіст Адам Джонсон, який нещодавно сів у в'язницю за сексуальний контакт з 15-річною дівчиною, знайшов собі роботу. Він став перукарем і робитиме модні зачіски британським в'язням.

Як повідомляє Daily Mail, зарплата Джонсона у тюрмі буде значно меншою за його гонорари у "Сандерленді". Ще на початку року, будучи футболістом, він отримував 60 тисяч фунтів на тиждень, а тепер заробляє лише 20 у в'язниці Мурленд Південного Йоркширу.

Футболіст задоволений новою роботою, адже зачіски у нього виходить чудові. Крім скромного гонорару, Джонсон вбиває час із користю та доводить громадськості, що він виправляється. Однак не усім у в'язниці Мурленд подобається робота футболіста.

"Деякі в'язні роздратовані тим, що Джонсон має відносно неважку роботу з двома годинами обіду. Більшість з них працює, не покладаючи рук. Однак ніхто не підходив до футболіста із претензіями. Він і сам намагається уникати конфліктів", - прокоментував роботу екс-гравця збірної Англії один з працівників в'язниці.

Одразу після ув'язнення 28-річного футболіста побили та порізали ножем у в'язниці Лідсу. Після цього його перевезли до іншої колонії. Нещодавно він провинився за те, що розмовляв по телефону із своєю 17-місячною донькою, а цього робити не можна людям, які сидять за сексуальні злочини.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Фермери масово залишають на полях урожай помідорів, бо невигідно возити: замість томатної пасти будуть добрива

В Україні почнуться масові карантинні рейди: людям без масок світять штрафи

Перловка з м'ясом, грибами і овочами: простий і швидкий рецепт

Показати ще

Читайте також: Тренер англійського клубу відсвяткував гол розкішним танцем

Нагадаємо, Адам Джонсон сів за ґрати на шість років за інтимний зв'язок з 15-річною фанаткою "Сандерленда". Футболіст визнав лише той факт, що він цілував дівчину.