Півзахисник збірної України Олександр Зінченко все ж переїжджає до Англії. 19-річний футболіст невдовзі має стати гравцем "Манчестер Сіті".

Про переїзд українця на Туманний Альбіон пишуть російські ЗМІ. Чинний клуб Зінченка "Уфа" домовився із представниками "Манчестер Сіті". Олександр підпише контракт із командою Гвардіоли незалежно від того, наскільки успішно він виступить на Чемпіонаті Європи.

Тренер збірної України Фоменко все ж викликав Зінченка на Євро-2016. У попередній заявці його не було, і цю відсутність пов'язували з тим фактом, що Олександр виступав у чемпіонаті Росії. Сам він неодноразово заявляв, що готовий переїхати в іншу команду заради збірної.

Читайте також: Величезні штрафи не врятували Мілевського і Алієва від запоїв

Перший матч на великому турнірі Зінченко може провести вже 12 червня. Жовто-синя команда відкриє для себе Євро-2016 матчем проти Німеччини.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 14-20 липня для всіх знаків Зодіаку: потужний план Риб, тривога Раків та війна Скорпіонів НБУ готує нові правила використання готівки: що зміниться в гаманцях українців Навіть працювати заборонять: ухилянтам готують серйозні обмеження Навіть комуналку сплатити не зможете: Нацбанк посилив правила грошових переказів
Показати ще