Хімічна речовина, яка міститься у галюциногенних грибах, здатна позбавити людей від депресії найвищого рівня. До такого висновку прийшли вчені з Імперського коледжу в Лондоні після кількох проведених досліджень.

Як пише The Telegraph, дослідники запросили для участі в експерименті 12 невиліковних від депресії людей. Протягом трьох місяців вони вживали псилоцибін - фосфорний ефір, що міститься у галюциногенних грибах. По закінченню дослідів від депресії піддослідних не залишилось і сліду.

Тепер вчені шукають фінансування для подальших експериментів із грибами. Для того, щоб довести ефективність такого лікування, необхідно пройти низку тестів. Можливо, у майбутньому деякі типи грибів виписуватимуть людям із розладами нервової системи.

Скептики стверджують, що "чудесне" зцілення хворих могло бути нічим іншим, як ефектом плацебо. Вчені поки не знайшли точного пояснення лікування грибами, однак припускають, що перебування у світі галюцинацій робить своєрідне перезавантаження мозку та відкриває людині погляд на прекрасний світ.

Читайте також: Курці та пияки привабливіші на одну ніч

Однак поки вчені в жодному разі не радять депресивним людям лікуватися грибами. Цей метод не доведений, і може серйозно нашкодити здоров'ю та життю.