Глава ФБУ заявив про ліквідацію Міністерства спорту

поділитись
Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак поширив новину про ліквідацію Міністерства молоді і спорту - "ДЮСШ перекинуть на обласні бюджети"

У новій конфігурації уряду, ймовірно, не стане міністерства спорту.

Новину про ліквідацію Міністерства молоді та спорту поширив президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак, попутно закликаючи захищати спортсменів від "псевдореформаторів при владі", передає газета "Вєсті".

"Зараз вся система фінансування спорту і робота міністерства з федераціями налагоджені", - зазначає Бринзак, пояснюючи, чому саме не варто розформовувати держорган.

За словами президента ФБУ: "Багато українських спортсмени зараз шукають щастя за кордоном, а так розбіжаться і ті, що поки залишаються".

Крім того, згідно із заявою Бринзака, міністерство "допомагає оперативно вирішувати питання з обміном валюти", а також захищає від зайвого тиску фіскальних органів - КРУ, податкової.

"А так тепер незалежним федераціям доведеться відбиватися самим і розповідати, чому витратили на харчування 35 грн в день, а не 30", - нарікає глава Федерації біатлону України.

Читайте також: За 15 хвилин суд поновив регіонала в кріслі заступника міністра

Міністерство молоді та спорту, серед іншого, фінансує дитячі спортивні школи, і якщо його закриють, то ДЮСШ "перекинуть на обласні бюджети, яким вони не потрібні".

Як відомо, міністр Ігор Жданов запевнив, що в нинішньому Кабміні напередодні літньої Олімпіади-2016 від міністерства відмовлятися не збираються.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Біатлон, Бринзак, влада, ДЮСШ, команди, критика, міністерство молоді та спорту, міністерство спорту, реформи, федерація
Така поведінка спортсмена повалить вас в шоковий стан
0
0
13:03 16.08.2018
Чим спортсмен порадував фанатів
0
0
21:12 15.08.2018
Єгипетський суд засудив до смерті десятки людей
0
0
04:44 29.07.2018
Бій між Усиком та Гассієвим відбувся на рингу в СК "Олімпійський" у Москві
0
0
17:00 22.07.2018
Футбольні пристасті продовжують вирувати навіть після закінчення чемпіонату
0
0
09:16 21.07.2018