Генеральна прокуратура затримала виконавчого директора "Харківобленерго" за фактом витрачання ним 51 млн грн.

Про це повідомляє Управління зв'язків з громадськістю та засобами масової інформації Генеральної прокуратури України.

"У вівторок, 13 вересня 2016 року, заступнику Голови правління – виконавчому директору Акціонерної компанії "Харківобленерго" за фактом розтрати ним 51 млн грн повідомлено про підозру, складену працівниками Департаменту нагляду у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем)." – йдеться у повідомлені.

Злочинні кошти були виведені в тіньовий обіг через ряд фіктивних підприємств, у зв'язку з чим АК "Харківобленерго" зазнало збитків в особливо великих розмірах. При цьому, частка держави в статутному капіталі АК "Харківобленерго" становить 65 відсотків.

Як раніше повідомляв "Знай.ua" поліція затримала заступника голови Київської обласної державної адміністрації Любко Ігоря Віталійовича за хабар.

Популярні новини зараз
Польща штрафуватиме українців за дітей Збіднілих пенсіонерів обкладуть штрафами: у кого заберуть до 50% пенсії 6 знаків зодіаку, які з віком стають лише красивішими: це не магія, а астрологія Порошенко використав похорон Парубія для цинічної політичної самореклами – експерт
Показати ще