Сьогодні, 29 лютого, відбулися загальні збори учасників футбольної прем'єр-ліги (УПЛ), на якому Володимира Генінсона обрали президентом УПЛ. Генінсона обрали одноголосно.

Володимир Генінсон був єдиним кандидатом на посаду. Його кандидатуру висунула луганська "Зоря". На своїй посаді Генінсон змінив Олександра Данилова, який керував УПЛ з 2009-го року, пише Tribuna.com.

Новий президент УПЛ заявив, що в першу чергу він перегляне всю документацію. Перевірить, що на рахунках, балансах. Проведе співбесіду зі всіма співробітниками, а після цього прийме рішення, хто залишиться працювати, а хто - ні. Уже відомо, що кількість працівників УПЛ скоротять, а посаду генерального директора скасують.

На думку Генінсона, в наступному чемпіонаті УПЛ виступатиме 12 клубів, а сам він планує зробити лігу прибутковою. "У мене в передвиборній кампанії був пункт, що кандидат повинен влаштовувати всі клуби. З одного боку, якщо є довіра всіх клубів, значить можна спілкуватися з усіма клубами досить успішно, з іншого боку, я не належу ні до якої політичної сили. Я не належу до жодного з клубів, тому за мене все і проголосували", - пояснив свою впевнену перемогу новий президент УПЛ.

Читайте також: "Чорноморець" заплатить російському "Сбербанку" 1 млрд гривень

Популярні новини зараз

У Києві голий псих влаштував різанину в центрі міста

Оля Полякова приліпила собі три пари вій замість кокошника: крутіше за кавун на голові

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Також, за словами Генінсона, він на відміну від свого попередника Олександра Данилова, працюватиме чинним президентом, який візьме на себе всю відповідальність за життя прем'єр-ліги. Буде повна відкритість, медіа і преса допускатиме до всіх нарад. Генінсон пообіцяв кожні три місяці звітувати за роботу і повідомляти плани на три наступні місяці.