Націоналісти побили активістку Віту Заверуху та її хлопця в Києві

11 лютого націоналісти побили активістку Віту Заверуху та її хлопця. "Так, була бійка. Так, нас побили. Мене не сильно, я дівчина, мені сильно й не потрібно. Били мого чоловіка, намагаючись залякати мене та змусити виконувати їх вказівки, які суперечать моральним поняттям - керувати людиною в особистому житті", - написала Заверуха у Facebook.

На Алтаї розбився вертоліт з дітьми

Вертоліт Robinson R-66 впав у Телецьке озеро в Турочацькому районі Республіки Алтай у Росії. За попередніми даними, літальний апарат здійснював несанкціонований рейс, щоб забрати із заповідника співробітника, який захворів на пневмонію.

Екстрену евакуацію оголосили в Каліфорнії через руйнування дамби

У місті Оровіль (Каліфорнія) оголосили про негайну евакуацію населення через руйнування дамби. Евакуація торкнеться населених пунктів, у яких проживають мінімум 90 тисяч осіб.

На румунському "майдані" зібралися десятки тисяч людей

12 лютого у Румунії був тринадцятий день протестів. Люди продовжують стояти під резиденцією уряду, скандуючи: "Злодії. Відставка". Румуни досі вимагають відставки чинного уряду та проведення дострокових виборів.

Українцям розповіли, коли влада перерахує субсидії

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що українцям не перерахують субсидії до кінця опалювального сезону. "Рішення Кабміну вступає в дію 1 травня 2017 року. На субсидії, які вже затверджені для людей, воно не відобразиться. Перерахунку субсидій за новими нормативами до закінчення опалювального сезону не буде", - зазначив він.