Американський мультсеріал "Сімпсони" не пропускає жодних великих подій та присвячує їм серії. Цього разу творці культового мультика випустили міні-епізод про гру Pokemon Go.

Гомер пішов у зоопарк разом з Бартом та Лісою, але він зовсім не звертає на них увагу. Батько зайнятий грою у покемонів на смартфоні, а Барт традиційно потрапляє у халепу - він заліз у клітку із левом.

Старший Сімпсон сфотографував сина з хижаком, а потім побачив, що Барта немає, а тварина облизуються. Гомер перелякався, та виявилось, що син його розіграв. За відволікання він гри батько кинув маленького Сімпсона назад до лева.

Читайте також: Київ заполонили ловці покемонів

Популярні новини зараз
Без звичних платіжок: "Газмережі" закликали по-новому сплачувати за розподіл газу ПФУ дав 10 днів: частину отриманих пенсій, субсидій та соцвиплат змусять повертати Стосується всіх, хто отримує пенсію через "Ощадбанк": до виплати нарахують бонус З пенсії відрахують близько 40%: ПФУ попередив про скорочення виплат
Показати ще

Гра Pokemon Go стала світовою хворобою. Люди б'ються заради рідкісних покемонів та навіть звільняються з роботи. Незабаром ця гра почне офіційно працювати і в Україні.