Народний депутат Олексій Гончаренко заявив, що Міхеіл Саакашвілі в Одеській області зарекомендував себе як успішний політик, але не як губернатор. Також він упевнений, що Одеса впорається з бурхливою діяльністю Саакашвілі також, як раніше справлялася з викликами історії, наприклад такими, як білі війська. Гончаренко впевнений, що з головного реформатора Одеси поганий "господарник". Він переконаний, що президент Петро Порошенко знає про те, що екс-президент Грузії не домігся результатів в регіоні.

"Але в Одеській області небо на землю не впало, вона пережила і білих, і червоних, і Антанту, і війни. Переживе і Саакашвілі. І катастрофи ніякої не трапиться. Президент, мабуть, коли призначав Саакашвілі, мав на меті показати приклад змін, використовувати його як якийсь криголом, який буде демонструвати інші підходи. Може бути, ця ідея вдалася. Я не думаю, що президент призначав Саакашвілі з ідеєю, що він полагодить одеські будинку або каналізацію", - говорить він в інтерв'ю "112-Україна".

Гончаренко впевнений, що в Грузії активно стежать за діяльністю їх колишнього президента, проти якого завели кримінальну справу. Він підкреслює, що це також розуміє Саакашвілі, який веде активну діяльність в регіоні для успіху в парламентських виборах Грузії, де його партія має хороші шанси.

Читайте також: Саакашвілі доведеться прожити в наметі 3 роки

Нагадаємо, що президент Петро Порошенко під час прес-конференції з журналістами заявив, що задоволений результатами Міхеіла Саакашвілі в Одеській області.

Популярні новини зараз

Українці мають право на безкоштовну комп'ютерну томографію: у МОЗ розповіли як це зробити

Невакцинованих українців чекатимуть поліцейські на ринках і в маршрутках

Прогноз погоди на тиждень від синоптика Наталії Діденко: в яких областях почнеться справжня морозна зима

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Показати ще