Генеральний директор Google Сундар Пічаї став на сторону Apple та зробив офіційну заяву стосовно діяльності ФБР та американського суду. Голова корпорації вважає, що виробник гаджетів не має підстав для зламу iPhone терориста Саїда Факура.

За словами Пічаї, злам смартфону може стати небезпечним прецедентом. Уряд та спецслужби мають право вимагати від корпорації розсекретити данні про користувача, але не в цьому випадку, пише Business Insider.

"Не слід приймати швидкі рішення. Усі сторони конфлікту мусять сісти за стіл переговорів та обговорити ситуацію", - заявив Пічаї.

Нагадаємо, американський суд наказав Apple зламати iPhone терориста Саїда Факура, який у минулому році скоїв теракт у Каліфорнії та вбив 14 осіб. Генеральний директор Apple Тім Кук відмовляється надавати ФБР данні про користувача та подаватиме апеляцію.

Читайте також: Влада США прагне контролювати кожен iPhone - Сноуден

Популярні новини зараз

В Україні стартує підвищення тарифів на опалення: названо дати та суми

Пугачова почула фатальний вирок: з Примадонною коїться те, чого не побажаєш навіть ворогу

Ґрета Тунберґ - мандрівниця в часі: юну еко-активістку помітили на фотографії 120-річної давності

Єпіфаній "скасовує" Різдво: 7 січня більше не свято

Показати ще

Сьогодні колишній агент ЦРУ Едвард Сноуден також висловився з цього приводу. Він вважає, що влада США не зупиниться на одному смартфоні, і збирається контролювати усіх громадян.