Команда Google Translate анонсувала появу ще 13 мов, які підтримуватиме перекладач. Загалом же, після цього нововведення, їх кількість становитиме 103.

Про це повідомляє The Verge. Google раніше вже оновлював власні словники. Тоді для перекладача стали доступні такі мови, як киргизька, курдська, гавайський, люксембурзька, пушту, кхоса та інші.

Деякі з них користувачі доволі часто використовуються. За приблизними підрахунками, майже 57 тисяч людей, наприклад, говорять на шотландській кельтській, а понад 45 мільйонів розмовляють на мові пушту. Загалом же оновлення словників перекладача допоможе у спілкуванні для понад 120 мільйонів людей, які мешкають на території країн Азії та Африки.

Читайте також: Google підтримали Apple у суді з ФБР

Перш ніж додавати нові мови, фахівці сканують майже мільярд слів вже перекладеного тексту. При цьому значно допомогла в цій роботі Спільнота Google Translate. Понад три мільйони людей зробили свій внесок у переклад 200 мільйонів слів з різних мов.

Популярні новини зараз

Доленосний листопад: астролог назвав знаки Зодіаку, чия доля перевернеться з ніг на голову

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

"Мужики хочуть...": Полякова без макіяжу показала улюблені пози під спокусливі звуки

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще

Нагадаємо, Google Translate автоматично перекладає слова, фрази та web-сторінки з однієї мови на іншу. Для поліпшення сервісу користувачі мають змогу самостійно пропонувати варіанти перекладу текстів. З вересня 2008 року підтримується й переклад на українську мову.