Правоохоронці знайшли канал надходження метилового спирту в Харківську область. З нього виготовляли фальсифіковану горілку, від якої померло 38 осіб.

Про це повідомив перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан в Facebook. Він розповів, що спирт поставлявся з одного із підприємств Сєвєродонецька Луганської області.

Воно офіційно займається продажем метанолу, а продукцію завозило з РФ. Представник підприємства за готівку незаконно продавав спирт знайомому посереднику, а той реалізував його організатору виготовлення сурогату. Гроші передавали за допомогою банківської картки.

Уже встановили і допитали водія, який перевозив спирт. У фіктивних документах на вантаж було вказано, що він нібито перевозив іншу рідину. За такою схемою продали понад п'ять тонн метанолу, який повинен був потрапити організатору виготовлення сурогатного алкоголю.

"Посередник дав свідчення і в усьому зізнався, за місцем його проживання вже проведено обшук, а в цей момент триває обшук і на зазначеному підприємстві", - пояснив Білан.

Популярні новини зараз

Кияни пішли в "туалетний" наступ, намагаючись очистити місто від смороду

Леся Нікітюк в латексі показала, як дівчата можуть ловити рибку: з великою попою і вудкою в руках

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Показати ще

Нагадаємо, що портал "Знай.ua" повідомляв,що правоохоронці виявили смертельний інгредієнт у харківській горілці-вбивці.