"Господар" Стрєлкова і Бородая тримає в Україні завод

поділитись

0

2846

Російський "подсанкціонний" олігарх, який став широко відомим завдяки фінансуванню терористів Донбасу, зберіг свою компанію в Україні

Костянтин Малофєєв, російський олігарх з санкціонного списку Америки і ЄС, здобув перемогу в боротьбі за свої активи на території України. Як відомо, в "чорний" список бізнесмена внесли за підтримку терористів Донбасу і окупантів Криму.

Підприємця називають в Росії "православним олігархом". Як повідомляє "Главком", вчора суд закріпив за компанією Малофєєва право на "Хорольський консервно-молочний комбінат дитячого харчування", розташований в Полтавській області.

Як відомо, на бізнес-структуру олігарха "Маршал Капітал" на посаді консультанта з піару раніше працював екс-лідер "ДНР" Олександр Бородай, а також терорист Ігор Гиркин (Стрєлков).

Крім того, Малофєєв брав активну участь в анексії Криму Росією - він з власних коштів оплатив кампанію "народному мерові" Севастополя Олексію Чалому, витративши на це близько мільйона доларів.

Читайте також: Олігарх-спонсор "ДНР" банкротить український завод - Мосийчук

За такі дії, що йдуть в розріз з міжнародним правом, підприємства "православного олігарха", включаючи "Нутрітек", потрапили під санкції Євросоюзу, США та Канади. Україна також внесла дану компанію до свого списку санкцій.

Для того, щоб залишити в Україні бізнес, Малофєєв продав контрольний пакет комбінату "Нутрінвест" (дочірню структуру "Нутритека") компанії "Хотікс Менеджмент ЛТД" (Британські Віргінські Острови), скасувавши колишнього власника.

Як зазначає видання, такий продаж акцій не означає появу нового власника у Хорольського комбінату: "Схоже, що одіозний російський бізнесмен продав акції сам собі".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
ДНР Олександр Бородай, костянтин малофєєв, православний олігарх, Стрєлков, терорист Ігор Гиркин
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
В білоруському лісі схопили трьох українських "агентів"
0
0
23:06 21.11.2017
Польща "відзначилася" нахабною сепаратистською витівкою
0
0
21:05 21.11.2017
Лукашенко почав турбуватися за свою безпеку
0
0
19:00 21.11.2017
Реву не влаштовує, що українці не поспішають вимирати
0
0
18:47 21.11.2017
Це виклик всім, хто має громадянську позицію, вважає політик
0
0
17:14 21.11.2017