Вчені розробили модернізований метод обробки даних позиціонування, які приймачі системи навігації GPS отримують із супутників. Внаслідок застосування такого алгоритму можна збільшити точність визначення місця розташування до одного сантиметра. Про це пише Ліга.Новини.

Система навігації обчислює, точно визначаючи час, який буде потрібний радіосигналу для того, щоб визначити відстань між супутником та приймачем. Для стійкої роботи буде потрібно не менше трьох супутників. У цьому випадку точність вимірювання буде коливатися від 5 до 10 метрів. Мережа наземних станцій покращує точність до 1 метра.

Дослідники поєднали роботу GPS та системи INS, яка служить для безперервності процесу визначення місця розташування. Пристрої, які використовують поновлення з урахуванням нового методу програмного забезпечення, дозволять власникам визначити місце розташування з точністю до 1 см.

Читайте також: Невдовзі їжу будемо завантажувати через інтернет

Нагадуємо, швейцарські вчені винайшли дрон, який зможе самостійно пересуватися лісовими стежками на рівні людського зросту. На думку дослідників, така система буде дуже корисна в майбутньому. З її допомогою легко можна буде знайти людину, яка заблукала в лісі.