Генеральна прокуратура викликає на допит народних депутатів Олега Ляшка, Андрія Левуса, Андрія Лозового та Андрія Білецького.

Фотографію порядку опублікував в Facebook один з фігурантів Андрій Лозовий.

За його словами, він не знає причину виклику в ГПУ. "Генеральна прокуратура викликає на допит Олега Ляшка, Андрія Левуса, Андрія Білецького та мене. З якої теми - в повістці не зазначено, тільки номер виробництва. Всіх злочинців вже переловили, корупціонерів пересаджали", - написав Лозовій.

Нагадаємо, що Ляшко і Лозовій представляють Радикальну партію, Левус - "Народний фронт", а Білецький - позафракційний.

[[{"fid":"169617","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"960","width":"678","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

Популярні новини зараз

Олені-Крістіні Лебідь запропонували член, а вона і рада: бідолашний Розенко

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Красуня з модельною зовнішністю: чому Андрій Шевченко роками ховав від усіх свою дружину

Олег Винник втратив близьку людину, бо не зміг оплатити операцію: "У мене цих грошей не було"

Показати ще

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що Генеральна прокуратура України двічі накладала арешт на гроші сина екс-президента Віктора Януковича Олександра.

Зараз ГПУ спільно з Державною службою фінансового моніторингу зупинила фінансові операції операції на рахунках банків, в які були перераховані грошові кошти після зняття арештів, і подаються нові клопотання про арешт майна до суду.