У середу, 15 лютого, близько 17:30 в центрі Києва невідомі пограбував водія, який стояв у заторі.

Як повідомляє портал "Обозреватель", зловмисники відібрали у мешканця столиці 1,2 мільйона гривень, які він хотів поміняти в одному з обмінників.

Читайте також: Наркоман з сокирою влаштував сафарі на киян

На бульварі Лесі Українки, 21, поблизу Київської обласної адміністрації чоловік потрапив у затор. Як тільки авто зупинилося, до нього підбіг невідомий, розбив скло водійських дверцят і почав погрожувати пістолетом. У той час його подільник забрав у жертви сумку з грошима.

Після цього бандити сіли в Mercedes ML і зникли з місця злочину в невідомому напрямку.

Популярні новини зараз
НБУ готує нові правила використання готівки: що зміниться в гаманцях українців Гребуть усіх, навіть з проблемами зі здоров'ям: ТЦК можуть мобілізувати "тимчасово непридатних" українців Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику Пенсіонерам виплатять майже на 4000: старенькі гарантовано отримають гроші
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", на столичному Лук'янівському цвинтарі киянин "почистив" могили, стягнувши звідти три бронзових бюста.