Президент Литви Даля Грібаускайте у суботу, 21 березня, прибуде з візитом до Києва, де й отримає премію "Людина року" за свою послідовну і активну підтримку України у її європейському виборі.

Про це повідомила прес-служба президента Литви.

Вища академічна рада України надала премію "Людина року" президенту Литви. До її складу входять представники суспільства з усієї країни, а саме експерти із різних областей. Цією нагородою главу країни удостоєно за відстоювання інтересів України на найвищому міжнародному рівні, активну підтримку європейських прагнень цієї країни та підтримку територіальної цілісності України.

"Особистий внесок Президента Литви в утвердження демократичних принципів на Україні заслуговує найвищої оцінки цієї країни", - особливо наголошується у повідомленні.

Прес-служба Грібаускайте зазначила, що главі Литви буде вручена статуетка "Прометей-Престиж". ЇЇ автором є скульптор Олег Черноіванов. Урочиста церемонія нагородження буде відбуватися в Національному палаці мистецтв "Україна".

Популярні новини зараз

Катя Осадча одним питанням змусила Анастасію Приходько замовкнути: "Хочете ще діток?"

Вдову Михайла Круга Ірину запідозрили в новій інтрижці: "відразу видно, є любов всередині"

В Україні виявили фальсифікат олії з рослинними жирами: у Держпродспоживслужбі попередили українців про небезпеку

Рома Свечкоренко повернувся до Злати Огнєвіч обманом: на шоу "Холостячка" трапилася афера століття з розлученням

Показати ще

Також президента Литви, під час свого візиту у столицю, планує зустрітися з Президентом України Петром Порошенком і Прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

У ході двосторонніх зустрічей перші особи планують обговорить ситуацію в області безпеки на сході України, прогрес в реалізації важливих реформ та необхідну для України міжнародну допомогу.