Президент Литви Даля Грібаускайте у суботу, 21 березня, прибуде з візитом до Києва, де й отримає премію "Людина року" за свою послідовну і активну підтримку України у її європейському виборі.

Про це повідомила прес-служба президента Литви.

Вища академічна рада України надала премію "Людина року" президенту Литви. До її складу входять представники суспільства з усієї країни, а саме експерти із різних областей. Цією нагородою главу країни удостоєно за відстоювання інтересів України на найвищому міжнародному рівні, активну підтримку європейських прагнень цієї країни та підтримку територіальної цілісності України.

"Особистий внесок Президента Литви в утвердження демократичних принципів на Україні заслуговує найвищої оцінки цієї країни", - особливо наголошується у повідомленні.

Прес-служба Грібаускайте зазначила, що главі Литви буде вручена статуетка "Прометей-Престиж". ЇЇ автором є скульптор Олег Черноіванов. Урочиста церемонія нагородження буде відбуватися в Національному палаці мистецтв "Україна".

Популярні новини зараз

Ніхто не знав, що робити: в Одесі на берег викинуло "рогате чудовисько", моторошне фото

Знайшов заміну: колишній чоловік Ані Лорак показав, хто виховує його доньку

Волочкова вийшла заміж: що відомо про обранця балерини

Разумков терміново збирає Оборонний комітет через вибухи в Балаклії: "Серйозна ситуація"

Показати ще

Також президента Литви, під час свого візиту у столицю, планує зустрітися з Президентом України Петром Порошенком і Прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

У ході двосторонніх зустрічей перші особи планують обговорить ситуацію в області безпеки на сході України, прогрес в реалізації важливих реформ та необхідну для України міжнародну допомогу.