Українські журналісти "Громадського" та "Нової газети" втратили акредитацію на роботу в зоні проведення АТО. Про це повідомили у Прес-центр штабу АТО.

"Командування ВДВ ЗС України підтримує прохання особового складу 81 окремої аеромобільної бригади ВДВ про позбавлення акредитації на роботу в зоні проведення АТО журналістів Анастасії Станко, Юлії Полухіної, усіх груп "Громадського ТБ" та кореспондентів "Нової газети", - заява прес-центр АТО у Facebook.

За офіційною інформацією, причиною такого рішення є поширення фото і відео матеріалів з бойових позицій підрозділів та надання цих даних російським ЗМІ. Під заявою підписався начальник прес-служби Командування Високомобілних десантних військ ЗС Українии підполковник Руслан Лінник.

Читайте також: У Порошенка візьмуть під особистий контроль харчування в армії

Нагадаємо, що радник президента Юрій Бірюков пообіцяв особисто відслідковувати харчування в українській армії, оскільки попри масові скарги солдат, командири військових частин пишуть: "Претензій не має".

Популярні новини зараз

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

У покійного Олександра Абдулова знайшовся ще один позашлюбний син: схожість впадає у вічі одразу

Син Софії Ротару розповів про важку втрату, чорний день скорботи для сім'ї: "Спасибі тобі за все"

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

Показати ще