Українців не виселятимуть із квартир через борги з оплати житлово-комунальних послуг. Відповідну заяву зробив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Ролик опублікований на сторінці Гройсмана у мережі Facebook.

За словами прем'єра, заяви про можливе виселення з житла через несплату житлово-комунальних послуг не мають під собою ніяких підстав.

"Якщо хтось дозволить собі протягнути свої брудні руки до квартир українців, використовуючи борги за житлово-комунальні послуги, ми по цій брудній руці дамо і захистимо кожну українську родину", - підкреслив він в Facebook.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, що із сьогоднішнього дня в Україні запрацювала нова служба приватних виконавців, які займатимуться питанням комунальних боргів.

Почув сьогодні, що нардепи Вілкул і Тимошенко з трибуни ВР сказали, що за несплату послуг ЖКГ будуть забирати квартири. Вибачте за русизм, але "Типун вам на язик!" Наголошую, якщо хтось протягне брудні руки до квартир українців, використовуючи борги по ЖКГ - ми по цим брудним рукам дамо і захистимо кожну родину. Також торкнемося питання ринку земель. Хочу нагадати, Юлія Тимошенко у 2008 році взяла на себе зобов'язання продавати українську землю. У мене є екземпляр цього меморандуму з підписом. Позиція нашого Уряду по ринку земель чітка - ми вважаємо, що без широкого обговорення моделі ринку земель, жодного рішення по продажу землі бути не може. Підкреслюю, що мораторій по забороні продажу земель сільськогосподарського призначення діє. Незалежно від того, буде його продовжувати парламент чи ні, він є діючим до того моменту, поки український парламент не прийме рішення про обіг земель. Ми нікому не дозволимо спекулювати українською землею і створювати таку модель ринку, яка може нанести шкоду громадянам. Я переконаний, що прозорість і відкритість роботи зменшать ризики корупційних проявів у всіх сферах. Зокрема ми започатковуємо нову традиція роботи Уряду – по кожному міністерству має бути напрацьований антикорупційний план із підписом міністра, і вже 9 грудня кожен міністр та міністерство прозвітує про свою роботу і буде так звітувати щороку. Маємо запустити системний процес викорінення корупції. На сьогоднішньому засіданні ми розглянемо зміни до Податкового кодексу, який напрацьований разом з громадськістю, експертами і має чіткий антикорупційний характер. Основна увага приділена створенню комфортних умов для ведення бізнесу, ліквідації податкових ям, тіньових схем,що не дають бізнесу розвиватись - знищимо радянську систему, в якій підприємець вже з самого початку комусь щось винен.

Posted by Volodymyr Groysman on Wednesday, 5 October 2016