Відома джазова композиція Take Five зазвучала у нетиповому виконанні. Музиканти поєднали звучання бандури та саксофону. Гурт Crossed Parallels зі Львова випустив кліп на цю композицію.

Про це повідомляє Zaxid.net.

У кліпі два музиканти з різних музичних середовищ зіграли разом. Саксофон – представник джазової та естрадної музики, а бандура є сучасним фольковий інструментом і асоціюється з народною музикою. Але музикантам вдалось гармонічно поєднати їх між собою.

"Crossed Parallels - поєднання протилежностей, неочікувана суміш, сплав металу та дерева - ось ще як можна описати зміст та сутність "схрещених паралелей", нового унікального дуету досі несумісних у музичному світі інструментів", - розповіли музиканти.

Вони наголосили, що змішування джазу, року, етно та поп стилів вилилось у цікавий музичний коктейль. Назву обрали також філософську - Crossed Parallels.

Популярні новини зараз

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay пішла назавжди: "Прощаюся зі сльозами на очах"

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Астролог Ганна Вергелес заявила, що всі Тельці та Скорпіони протягом року проходитимуть свої кармічні уроки

Ірина Федишин втерла носа Олі Поляковій, показавши неймовірно довгі ноги: коротенька сукня не сховала нічого

Показати ще

Читайте також: Український музикант виконав "Jingle Bells" на бандурі (відео)

До складу групи входять Любомир Радомський на альт-саксофоні та Анастасія Войтюк на бандурі. Також дівчина є і солісткою. У такому складі вони й створили концертну програму. А згодом і відзняли перший кліп, який отримав назву Take five.

Відео знімали у Львові. Місто й стало одним із його героїв.