У суботу, 26 грудня, в ході гасіння пожежі на складській будівлі для зберігання комбікормів в Харкові, вогнеборці врятували пса.

Як повідомили в прес-службі облуправління ГСЧС, тварина ховалося від полум'я під електрокаром і самостійно не могла вилізти.

Пожежники підняли навантажувач за допомогою повітряної подушки і звільнили перелякану собаку.

Нагадаємо, у Харкові на складських приміщеннях для зберігання комбікормової продукції на території "Харківського заводу металевих конструкцій" сталася пожежа. Для її гасіння направили чотири бригади рятувальників. Площа займання сягла двох тисяч квадратних метрів. Крім рятувальників на місце події прибули поліцейські і комунальники. Інформації про жертви поки не надходило. Правоохоронці встановлюють причину пожежі.

Читайте також: На Одещині згоріла казарма (фото)

Популярні новини зараз
Головне за 2 листопада: непридатних мобілізуватимуть, картки пенсіонерів блокують, а морози пруть в Україну Ще гірше, ніж "шахеди": українців попередили про нову загрозу рф Соціальні виплати платитимуть по-новому: як тепер можна отримувати допомогу "Нехай роблять з учителем після уроків": українці пропонують звільнити школярів від домашніх завдань
Показати ще

Також нагадаємо, сьогодні вночі, 26 грудня, на території військової частини в Комінтернівському районі Одеської області сталася масштабна пожежа. Там загорівся дах. За словами пожежників, причиною загоряння стало неправильне використання твердопаливного котла.