У мережі з'явились свіжі світлини харківського парку розваг "Зелений гай", який має також комуністичну назву "40-річчя ВЛКСМ". Сьогодні місце відпочинку мешканців Індустріального району першої столиці України більш нагадує зомбі-апокаліпсис.

Наразі парк тимчасово неактивний, але ще не так давно у ньому відпочивали діти. Там навіть працювали атракціони радянських часів, які, судячи зі скрипу, були в аварійному стані, але молодь це мало хвилювало.

Радісна атмосфера у "Зеленому гаї" була хіба що на початку нульових років. Згодом це місце почали заполоняти місцеві наркомани та шанувальники алкоголю. Відпустити дитину у це місце - це те ж саме, що відправити її на вірну смерть. Кожен підліток Харкова чудово розумів, що з парку важко піти з гаманцем та телефоном.

Сьогодні атмосфера ще гірша. Мешканці району жартують, що "Зелений гай" ідеально підходить для тих, хто хоче на екскурсію до Прип'яті, але не має грошей. Одні лише фотографії парку навіюють сум, депресію та відчаю.

До речі, на виході з "Зеленого гаю" до мікрорайону ХТЗ розташована пам'ятка, яка остаточно доб'є відвідувача. Невеликий майданчик прикрашає червона стіна з комуністичними лозунгами. Її, до слова, ще не знесли у рамках декомунізації, а навпаки - реставрували свіжою фарбою.

Популярні новини зараз
Українці зловили Тіну Кароль в обнімку з Григорем Ліберманом - нарешті всі побачили його обличчя Співачка Тоня Матвієнко розплакалася під час інтерв'ю через Арсена Мірзояна: "Краще б ти не приїжджав" Володимир Дантес показав, кому дарує квіти після розставання з Надею Дорофєєвою: "Хвилюючий момент" Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?"
Показати ще

Читайте також: Озброєний чоловік у Харкові напав на школярів (фото)

Наразі у місті існують небайдужі активісти, які ще намагаються врятувати пам'ять їхніх батьків. Але, дивлячись на цей жах, простіше знищити все та побудувати щось більш приємне.