Хлопець активістки Віти Заверухи Олесь Невідоменко розповів про подробиці жорстокого побиття у Facebook.

"С14 намагалось використовувати і керувати моєю дівчиною Вітою Заверухою. Намагались приписати собі заслуги, до яких вони не мають відношення, і хотіли прибрати з тексту подяки імена деяких з тих, хто допомагав у звільненні Віти. Коли вони зрозуміли, що проштовхнути свою лінію не вдасться, то попросили прийти мене і Віту обговорити спірні моменти", - повідомив Невідоменко.

Читайте також: Опубліковано передсмертний лист активістки, яка намагалася звести рахунки з життям

Молодий чоловік розповів, що вони зустрілися на Освітній Асамблеї та попили чай, після чого його та активістку попросили вийти на вулицю, де на них чекав Сергій Бондар та невстановлений чоловік в білому одязі.

Невідоменко сказав, що його тут же вдарили по обличчю. Він почав чинити опір, після чого його почали бити три людини. Хлопець повідомив, що розпорошив газ із балончику в обличчя нападників. У цей момент дехто Коля Панченко заламував руки Заверухи, а ще один чоловік вдарив їй по обличчю. Постраждалі поїхали до лікарні після інциденту. Молодий чоловік заявив, що їх побиття було колективним рішенням націоналістів.

Популярні новини зараз

Харківський супермаркет попався на афері з "чорною п'ятницею": "Три копійки - це знижка?"

Комаровський підказав, як не заразитися коронавірусом: "Залежить від..."

На Прикарпатті анорексія звела в могилу 19-річну дівчину: "Важила 29 кілограмів"

Українські зірки без макіяжу - Сумська, Полякова та Лідія Таран показали натуральну красу

Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", інцидент стався 11 лютого. Заверуха розповіла, що переважно били Олеся. Вона сама полізла в бійку.