Японські автомобілі Honda Civic мають потенціал до тюнінгу і українці його реалізовують.

Об'єм машин не дуже великий, але виробник використав його по максимуму. У цьому є заслуга і системи VTEC. Вона розшифровується як Variable Valve Timing and Lift Electronic Control – електронна система управління часом відкриття і висотою підйому клапанів.

Перший двигун із цією системою B16A видавав 100 к. с. з 1 літра робочого об'єму. Двигуни Honda Civic атмосферні. Через хорошу потужність у стоковому варіанті цю модель активно використовують в автоспорті, зокрема в ралі та драг-рейсінгу. Проте в Україні є дрифткар – Honda Civic. Хоч всі моделі Civic передньопривідні, у Києві побудували задньопривідний дрифткар на базі Honda Civic. На нього встановили двигун ВМW М62В44 VANOS об'ємом 4.4 л.

Інженери залишили місце і для доробок. На Civic встановлюють турбокіти, змінюють налаштування та проводять безліч вдосконалень, аби витягнути з двигуна ще більше потужності.

В Україні стає популярним стиль "low and slow". Багато автомобілів Honda Civic оснащують пневмопідвісками, щоб домогтися якомога меншого кліренсу.

Популярні новини зараз

Розкішні груди Лорак ледь не випали з міні-сукні: пристрасні танці на сцені

Донька Олі Полякової показала, у чому ходить до школи: "Я раніше весь час..."

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Єпіфаній "скасовує" Різдво: 7 січня більше не свято

Показати ще

Читайте також: Найвигідніші для інвестування авто від експертів

Салон не часто змінюють. Зазвичай власники перешивають шкірою та алькантарою стандартні елементи інтер'єру, комплектують авто спортивними сидіннями. Як фінальний елемент тюнінгу – встановлення потужної акустичної системи.