Вчора у французькому Лансі відбувся матч Євро-2016 між збірними Хорватії та Португалії. Зіркові футболісти влаштували 120-хвилинну нудну виставу, яку встигли назвати найгіршою грою за усю історію великих футбольних турнірів.

За два основних тайми, а потім майже за два додаткових зіркові футболісти, на кшталт Роналду, Модрича та Манджукіча не нанесли жодного удару по воротам. Хорвати спромоглись хоча б 14 разів вдарити повз, в той час, як португальці вдарили "у молоко" лише тричі.

Ця "нудота" не перетворилась у серію післяматчових пенальті, адже на 117 хвилині матчу сталося диво. Роналду отримав м'яч та нарешті наніс удар в рамку суперника. Воротар відбив, але на добиванні був першим Куарежма. Радості португальців не було меж, а хорвати виглядали вкрай засмученими.

У цьому матчі не було навіть сутичок. Команди спокійно грали на нічию і заробили на двох лише одну жовту картку. Воротар португальців Руй Патрісіу жодного разу за матч не вступав у гру, яку його команда виграла з рахунком 0:1.