Київські волонтери з організації "Доступно. UA" влаштували тест-змагання: чи вдасться безпечно рухатися людям з обмеженими можливостями в інвалідному візку по центральній вулиці столиці.

Відповідний ролик волонтери Дмитро Щебетюк та Юлія Ресенчук опублікували на своїй сторінці в мережі Facebook.

"В нашому свіжому відео волонтери перевіряють способи, як можна подолати київську вулицю Хрещатик на візку: скористатись підземним переходом, перейти просто по дорозі, хоч і без "зебри", чи завдяки виклику поліції", - сказано в коментарі до відео.

Читайте також: Інваліди танцювали полонез на візочках (фото)

Учасники акції навіть уклали парі – чий метод працюватиме краще. Як виявилося, Хрещатик не зовсім пристосований для потреб людей з обмеженими можливостями – довелося навіть кілька разів порушувати правила,щоб рухатися вільно по наземному переходу.

Популярні новини зараз
"Емоційне навантаження зростає": відома тарологиня зробила попередження українкам із дітьми Попит та ціни різко впали: українці не готові платити шалені гроші за полуницю, продавці у розпачі Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки "Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників
Показати ще

Нагадаємо, раніше в Запорізькій обласній філармонії імені Глінки відбувся костюмований бал для людей з обмеженими можливостями, під назвою "Крізь століття".

Подолати Хрещатик на візку: три способи

В нашому свіжому відео Dmytro Schebetyuk та Iuliia Resenchuk перевіряють способи, як можна подолати київську вулицю Хрещатик на візку: скористатись підземним переходом, перейти просто по дорозі, хоч і без зебри, чи завдяки виклику поліції. Як ви думаєте, який спосіб був найшвидшим? :) пс. дякуємо за зйомку та монтаж Protsenko Oleksandra ;)

Posted by Доступно.UA on Tuesday, 30 August 2016