Хто вкрав гроші на реформу прокуратури

поділитись
У Генпрокуратурі зайнялися пошуком грантів США і ЄС на реформу відомства в розмірі 2,2 мільйона доларів. Гроші просто зникли

ГПУ почала шукати кошти, які були виділені у США та ЄС для проведення реформи відомства. Про це пишуть Українські новини.

Виявляється, мова йде про колосальну суму 2,2 мільйони доларів. Напередодні українські депутати ініціювали колективне звернення до уряду США, а також до прокуратури із вимогами пояснити, куди зникли гроші, що направлялись на реформування ГПУ.

Читати також: Прокурорів кличуть в Росію для допиту Януковича

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що посольство США відповіло, що проводило всі перемовини із організацією, яка ініціювала звернення листом про допомогу в США. В ГПУ повідомили, що ця організація не погодила із відомством написання тексту звернення, який, до того ж, виявився повною калькою тексту грузинського листа про допомогу на реформування прокуратури і не відповідає українському законодавству.

Нагадаємо, ініціаторами звернення стали депутати від фракції Блоку Петра Порошенка. Представник ГПУ Владислав Куценко каже, що мають намір опитати всіх, хто був причетний до розкрадання коштів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
ГПУ, гроші, реформа прокуратури, сша
Міхеїл Саакашвілі пообіцяв повернутися
0
0
18:59 18.03.2018
Про порушення і незвичайні інциденти
0
0
17:01 18.03.2018