Троє чоловіків були помічені всередині холодильника на якому вони пливли по річці Ейвон-Діврдуй в місті Честер (Великобританія). "Ах, немає кращого відпочинку, ніж хороша вечірня прогулянка на човні. Ну... не зовсім на човні", - пише місцеве видання Metro.

Хитромудре судно являло собою випатраний холодильник, кілька дощок і пластиковий бак в якості поплавка - щоб "судно" не перевернулося. Втім, берегова охорона не знайшла винахід трьох англійців таким вже цікавим, в зв'язку з "дуже високим ризиком потонути на ньому".

Читайте також: Британець помер під час спроби з'їсти чізбургер за один укус

Після того, як човен-рефрижератор був помічен перехожими, рятувальна команда негайно кинулася наздоганяти цей транспортний засіб "вздовж набережної Коннаха. "Однак, до того часу, коли холодильник таки вдалося наздогнати, він уже причалив на пляжі, а його команда встигла втекти ", - повідомляє видання.

Спікер берегової рятувальної служби так прокоментував цей інцидент: "Вони втекли, все що залишилося - це холодильник". Він додав, що у мандрівників могли виникнути серйозні неприємності, якби від холодильника відвалився саморобний поплавець.

Популярні новини зараз
Жінка побачила "щось" на дитячому знімку свого чоловіка - у це ніхто не може повірити "Можуть у мене посмоктати": Раміна заблокувала Maserati бухому жлобу, який ледь не з кулаками поліз на дівчину Гороскоп на червень-2023 для всіх знаків Зодіаку: неприємності у Риб, помста для Стрільців та радісна подія Тельців Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще