Індія зацікавилася українськими літаками. Про це заявив посол України в Індії Ігор Поліха.

"І вперше за багато років найсерйозніший інтерес у Індії, як би дивно це не звучало, - до наших технологій. В першу чергу, в авіаційній сфері. Індійці поки власні нормальні літаки не роблять, і вони вхопилися за "Антонов", - зазначив він в інтерв'ю ресурсу Апостроф.

Дипломат зазначив, що у відносинах між Індією і Україною останнім часом був застій, тому що останній візит глави держави був в 2012 році, але в той же час намічається новий етап на основі спільних технологій.

"На наш авіаційний ринок хоче вийти перша сім'я Індії - брати Амбані з групою компаній Reliance. Молодший брат хоче співпрацювати з нами за програмою "Make in India". Йому здається, якщо трохи оновити технології літаків "Антонова", підкинувши грошей, це може бути ходовим товаром в якості середньомагістральних літаків не тільки в Індії, але і на ринках арабських країн, в Африці", - додає він.

Знай повідомляв, що "Антонов" підписав контракти на виробництво 43 літаків.

Популярні новини зараз
Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Хливнюк з "Бумбокс" після успіху "Червоної калини" у формі станцював запальний танець: "Флешмоб, вчимо рухи" Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було"
Показати ще