Іноземні інвестори збільшили обсяги фінансування економіки України майже в два рази. Сума капітальних інвестицій минулого року становила 8,185 мільярдів гривень

Про це повідомляє сайт Державної служби статистики. Обсяги інвестиції зросли на 45,1% у порівнянні з попередніми періодами. Крім того, зросло фінансування й з інших джерел.

Інвестиції з державного бюджету в 2015 році зросли в 2,5 рази. Вони становили 6,919 мільярдів гривень. З місцевих бюджетів фінансування збільшилось в 2,4 рази - до 14,260 мільярдів гривень.

Населення почало активно інвестувати в сферу будівництва житла. Обсяги фінансування збільшились в 1,5 рази і становили 31,965 мільярдів гривень.

Читайте також: Малий бізнес безкоштовно навчать працювати і розвиватися в кризу

Крім того, Держстат зазначив, що загальний обсяг капітальних інвестицій минулого року становив 273,116 мільярдів гривень. Це майже на 20% більше, у порівнянні з попереднім роком.

Нагадаємо, російський економіст Андрій Клепач переконаний, що за два роки Росія програє Україні економічну війну. Наша країні обжене її в розвитку, завдяки стабільному зростанню. В Україні, за його словами, є конкурентоспроможна продукція, але все одно спостерігається економічний спад. Він зазначив, що необхідні деякі амортизатори для росту.