Ірма Крат оселилася під готелем Либідь (фото)

поділитись
Активіста Ірма Крат поселилась під готелем "Либідь"

Відома активістка Майдану, командир жіночої сотні Ірма Крат, заявила, що вона поселиться під готелем "Либідь". Про це свідчить її запис у Фейсбуці та красномовне фото, на якому активістка спить прямо під готелем.[gallery]

"Тепер буду жити під готелем Либідь. Поміняли тварини готель на добровольців. Спокійної ночі ! Я принципова! Аваков, даремно, ой даремно все це було зроблено, так не зраджують , так не міняють дружбу на гроші", - пише Ірма Крат.

Нагадаємо, що учора, 6 квітня, силовики почали спецоперацію зі звільнення готелю "Либідь", який знаходиться на пл. Перемоги в центрі Києва. За версією силовиків, готель захопили бійці батальйону "Айдар".

Спочатку силовики спробували мирно домовитись з "айдарівцями", але перемовини перейшли у бійку під час якої загинув один із захоплювачів "Либіді".

Ірма Крат стала відомою у 2013 році завдяки веденню прямих трансляцій з Євромайдану в ефірі власного каналу Інтернет-телебачення "Прихована Правда". 20 квітня 2014 року її було затримано в Слов'янську ополченцями ДНР як шпигуна. Перебувала в полоні у Слов'янського гарнізону Народного ополчення Донбасу. 21 квітня Ірму Крат відвідали в ув'язненні представники ОБСЄ.Перебуваючи в ув'язненні, заявляла про каяття і розчаруванні в ідеях "Майдану", також написала книгу і склала кілька пісень, одну з якої виконала в Новорічну ніч на Софіївській площі м.Києва. При виходу ополчення зі Слов'янська була відпущена на свободу.

Читайте також: У центрі Києва АТОвці б'ються з міліцією

Але не перестала бути передовою активісткою, борцем за Україну.

Так у 2016 році під час судових слухань над Надією Савченко Крат було звинувачено у спробі підпалу Російського посольства в Україні.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Айдар, бійці, готель, Крат, Либіть
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Акцію провели на честь важливого дня
0
0
09:35 23.03.2018
Таке рішення прийняла Київська міська рада
0
0
20:41 22.03.2018
У столиці нарешті визначилися з ділянками
0
0
15:23 22.03.2018