Терористи ІДІЛ відтепер стали ще більш незалежними від світових ІТ-корпорацій та створили власну програму для обміну повідомленнями в інтернеті. Програмісти організації вже запустили власний аналог Messenger та WhatsApp, повідомляє The Next Web.

Взятися за розробку власної програми "Ісламську державу" змусили хакери Anonymous. Хлопці з цієї організації регулярно атакували чати та листування терористів, через що їм важко було спілкуватися один з одним. На операційній системі Android відтепер є спеціальна програма для радикального ісламізму, але її, на жаль, не можна буде завантажити через Google Play.

Засновник соціальної мережі ВК Павло Дуров прокоментував цю розробку. Він вважає, що після запуску терористичного месенджеру немає більше сенсу застосовувати жорсткі правила щодо легальних та популярних програм. Сервіс Telegram, наприклад, відмовився видаляти листування терористів, через що його заборонили у Саудівській Аравії.

Читайте також: З днем народження, Вікіпедіє!

Зазначимо, що в ІДІЛ працюють доволі кваліфіковані інженери. Нещодавно вони власними руками створили саморобний тепловий акумулятор для ракет для збивання літаків з землі.

Популярні новини зараз

Григорій Решетник змусив Юлю "Зайку" віддати побачення з "Холостяком" Джесіці

Киян залишать без гарячої води: Кличко назвав дату

Київські дорожники з цеглиною і тачкою атакували асфальт і стали живим мемом

Королева Єлизавета II, перед похоронами, подарувала принцу Гаррі шматочок дерева: старший брат чекає пояснень

Показати ще