Канада допоможе Україні у її боротьбі проти російських окупантів. Відповідна широка програма та військовий план зараз розробляються.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це з посиланням на заяву міністра оборони Канади Харджита Саджана повідомляє "Укрінформ".
До розробки залучене також міністерство закордонних справ країни на чолі з Христею Фріланд.
Саджан підкреслив, що Канада повністю підтримує Україну у протидії російській агресії.
Ще з позаминулого року майже дві сотні канадських інструкторів тренують наших бійців на Яворівському та Кам'янець-Подільському полігонах у рамках операції UNIFIER. 31 березня їх місія завершується, тому під час зустрічі з Джастіном Трюдо, прем'єр-міністром Канади, президент Петро Порошенко попросив його продовжити термін перебування інструкторів.
Незабаром стало відомо, що вони ще два роки тренуватимуть три тисячі українських солдатів.
Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Канада також підтримує Донбас гуманітарною допомогою, зокрема ліками та медичним устаткуванням.