Канада другий рік поспіль стала чемпіоном світу з хоккею. Збірна цієї країни перемогла команду Фінляндії в фіналі чемпіонату світу. Матч завершився з рахунком 0: 2.

Першу шайбу у напруженому поєдинку закинув Коннор Макдевіда на 11 хвилині. В кінці третього періоду відзначився Метт Дюшен, відправивши шайбу у порожні ворота противника, повідомляє meduza.

Після першого голу канадці закрилися, зробивши акцент на дисципліновану гру в обороні. Фінни намагалися зламати захисні редути "Кленових листків", але так і не змогли цього зробити через грамотну гру суперника в обороні.

Минулого року канадці тріумфально розгромили у фіналі росіян з рахунком 6: 1. Всього збірна Канади вигравала чемпіонат світу 26 разів (з урахуванням хокейних турнірів на Зимових Олімпіадах з 1920 по 1968 рік).